About Complex

Потужна інфраструктура, незрівнянний комфорт, приємна захищеність, духовна спадщина, київські традиції, та респектабельність району.

Floor plan

Житловий комплекс клубного типу еліт-класу «Гоголівська, 47»

Житловий комплекс клубного типу еліт-класу «Гоголівська, 47» поєднує неокласичний стиль старого Києва та найновітніші технологічні досягнення містобудування ХХІ ст. Потужна інфраструктура, незрівнянний комфорт, приємна захищеність, духовна спадщина, київські традиції, та респектабельність району не залишать байдужими найвимогливіших клієнтів.
Стиль поєднує елементи американського лофту та української неокласики. Основні кольори — теплі та світлі, вдало контрастують з респектабельними темними кольорами вхідної групи.

Просторий хол оформлено в стилі лоббі за індивідуальним дизайнерським проектом. Він створює неповторну ауру 5-зіркових апартаментів. Включає комфортабельну гостьову
територію для очікування, місце для конс’єржа та охорони. Вхідна група відокремлює житлову частину від паркінга та нежитлових приміщень.
Однією з особливостей «Гоголівської, 47» є затишна тераса на верхньому поверсі будинку. Тут Ви зможете відпочити, насолодитися краєвидом і, навіть, помедитувати.

 

 

 

 

 

 

Особливості

Будинок монолітно-каркасного типу, створений із вертикальних несучих елементів, об’єднаних монолітними плитами перекриттів. Крім додаткового запасу міцності це дозволило передбачити планування поверхів із різними типами зручних та комфортабельних квартир.

  • «Родзинкою» комплексу є двохшарове панорамне скло «Rehau Brilliant» з енергозберігаючими властивостями. 
  • Технологічно передбачена можливість встановлення кондиціонера, а також інших систем, включаючи інноваційну індивідуальну систему, що дозволяє оптимізувати енерговитрати на утримання квартири — «розумний дім». 
  • На кожному із поверхів підведений протипожежний водогін; у всіх приміщеннях встановлено пожежну сигналізацію. Місця загального користування обладнані системою протипожежної автоматики. Паркінги оснащені активною системою пожежогасіння. 
  • Комплекс обладнаний безшумними швидкісними ліфтами виробництва компанії «SIGMA» семменту «преміум».
  • У комплексі передбачені власна охорона та конс’єрж, система відеоспостереження ззовні та всередені приміщень з контролем доступу до прибудинкової території та паркінгу. 
  • Безпека в нічний час гарантується встановленням на вхідних дверях під’їздів електромагнітних замків зі зчитувачами електронних ключів-індикаторів та сучасних домофонів для доступу відвідувачів.

 

Read more